13999

Nowy

TORBY KJUST DO BOXÓW DACHOWYCH

569,00 zł

699,00 zł brutto

-130,00 zł

Obniżka ceny!

Koszt wysyłki od: 50,00 zł


Więcej informacji

TOWARY W ZESTAWIE

  • Torba do boksu KJUST BB95FR (73L)1X TORBA DO BOKSU KJUST BB95FR (73L)
  • Torba do boksu KJUST BB62BS (80L)3X TORBA DO BOKSU KJUST BB62BS (80L)

DANE TECHNICZNE

Materiałpoliester 1680 D; Kolor czarny
Materiał uchwytupas samochodowy
Podszewka wewnętrznapoliester; Kolor czarny
Stelaż wózkabrak
Kółka wózkabrak
Zamekspiralny, 8mm, czarny
Pociągacze zamkametalowe, niklowane
LogoHaft

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA I UŻYTYCH MATERIAŁÓW

 piktogram odporne na warunki atmosferyczneDzięki zastosowanemu materiałowi o właściwościach Cordury, torby dedykowane KJUST są odporne na działanie warunków atmosferycznych - wilgoci, niskich i wysokich temperatur (od -50 do +80 C°). To oznacza, że nasz zestaw toreb sprawdza się w nawet najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych.
 piktogram latwe w pielegnacjiTorby samochodowe łatwo utrzymać w czystości. Zabrudzone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką by materiał odzyskał świeżość. Szkoda, że wszystkie akcesoria samochodowe na rynku nie są tak bezproblemowe w użytkowaniu jak nasze torby podróżne.
 piktogram wysoka jakosc produktuNasze torby dedykowane do samochodu wykonane są z poliamidu (1680D) ze specjalną powłoką poliuretanową. Oferujemy świetny produkt, za którego jakość ręczymy, stąd 3-letnia gwarancja na nasze torby.
 piktogram wysoka jakoscTkanina jest wysoce odporna na przetarcia – to kolejny powód, dla którego oferowane przez nas torby do samochodu są lepsze niż większość tradycyjnych walizek, których dotychczas używałeś przygotowując się do wyjazdu.
 piktogram wykonane z lekkiego materialuDedykowane torby samochodowe mają jeszcze przynajmniej jedną zaletę, która dystansuje tradycyjne torby podróżne, czy walizki lotnicze – są niezwykle lekkie. Dzięki temu przenosząc nasze torby z miejsca na miejsce dźwigasz w zasadzie tylko tyle, ile ważą rzeczy, które do nich zapakowałeś.
bagbox