Wypożyczalnia bagażników dachowych – Wrocław

Wiemy, że zakup bagażnika dachowego jest poważną inwestycją, która wymaga odpowiedniego przygotowania. Część teoretyczna, rozeznanie oferty rynkowej, zbadanie możliwości pojazdu to tylko pierwsza część tego procesu. Kolejną jest sprawdzenie boxu dachowego w praktyce.

Na tym etapie z pomocą przychodzi prowadzona przez nas wypożyczalnia bagażników dachowych we Wrocławiu. Proponujemy boxy i inne typy produktów (np. bagażnik rowerowy na dach), które pomogą Ci podjąć decyzję, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej. Podróżowanie z dodatkowym bagażnikiem zewnętrznym to obciążenie dla pojazdu, nawet gdy nie przewozisz na nim sprzętu rowerowego. Przekonaj się jak wygląda jazda autem, gdy na górze znajduje się box dachowy. Odnotuj korzyści, jakie daje zwiększenie powierzchni użytkowej pojazdu, a następnie kup swój bagażnik dachowy.

bagbox

Wypożyczalnia bagażników dachowych to również doskonała oferta dla osób, podróżujących okazjonalnie, które tylko raz w roku chcą zabrać więcej bagaży wyruszając na wakacje.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz rezerwacji wybranego produktu, który oferuje wypożyczalnia bagażników samochodowych.

W swojej ofercie posiadamy 3 rodzaje boxów o pojemności od 410 do 470 litrów.

Koszt wypożyczenia boxa dachowego wynosi 20/zł za dobę. Minimalna opłata za wypożyczenie to 50 zł. Przy wypożyczeniu boxa podpisywana jest umowa i pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł). Przy zwrocie boxa klientowi zwracana jest różnica pomiędzy wpłaconą kaucją, a kosztem wypożyczenia.

NOWOŚĆ!

Od tego sezonu wypożyczamy również platformy rowerowe na hak w wersjach na 2, 3 oraz 4 rowery.

bagbox

Cennik wypożyczenia platformy rowerowej na hak
Platforma na 2 roweryPlatforma na 3 roweryPlatforma na 4 rowery
20 zł / dobę*25 zł / dobę*30 zł / dobę*
*Minimalna kwota za wypożyczenie to 50 zł. Przy wypożyczeniu boxa podpisywana jest umowa i pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł). Przy zwrocie boxa klientowi zwracana jest różnica pomiędzy wpłaconą kaucją, a kosztem wypożyczenia.

Dostępne są dwa punkty wypożyczeń:

Punkt numer 1

Bagbox

ul. Wysoka 4a

53-512 Wrocław

Punkt numer 2

Bagbox

al. Brücknera 48

51-411 Wrocław

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firmy Bagbox, stworzyliśmy aplikację mobilną umożliwiającą składanie rezerwacji na boxy dachowe.

Aplikację można pobrać skanując poniższy kod na swoim smartfonie lub klikając w link pod kodem.

bagbox

Aplikacja Bagbox