Dopasuj bagażnik dachowy

W powyższej wyszukiwarce wprowadź dane swojego samochodu - odpowiednio markę, model oraz rocznik. Następnie, po kliknięciu "OK", zostanie otwarta strona naszego sklepu, gdzie sprawdzisz dostępne modele bagażników dachowych do Twojego samochodu.

Nie znalazłeś swojego modelu samochodu?

Napisz do nas!

Sporządzimy dla Ciebie specjalną ofertę.

Bagażniki dachowe bazowe

Zanim Twój samochód zyska dodatkową przestrzeń użytkową oraz luksusową ozdobę, jaką jest box dachowy czy bagażnik rowerowy musisz zaopatrzyć go w dedykowane bagażniki dachowe bazowe. To system, który umożliwia montaż docelowego elementu wyposażenia, takiego jak bagażnik rowerowy na dach czy popularny autobox.

Baza instalowana jest na zintegrowanych lub tradycyjnych relingach samochodowych. Choć możesz uznać, że jest to mniej widoczny element bagażnika dachowego, to jednak jest solidne wykonanie i prawidłowy montaż są gwarancją udanego użytkowania całego systemu.

Dopasuj bagażnik bazowy

Abyś mógł dopasować bagażniki dachowe bazowe do rodzaju samochodu oraz boxu czy uchwytów, które chcesz na nim zamontować, skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Określ, jakim autem jeździsz, a my zaproponujemy Ci elementy światowej klasy, perfekcyjnie dopasowane do pojazdu, w którym montowany będzie box dachowy.

Dbamy nie tylko o funkcjonalność, ale także zachowanie oryginalnego i eleganckiego wyglądu Twojego samochodu. Belki o opływowym kształcie często porównywane są do płatów skrzydła lotniczego, dzięki czemu dodają stylu i sportowego charakteru pojazdom. Bagażniki dachowe bazowe docenisz za cichą i oszczędną jazdę, sprawny system montażu, optymalną ochronę karoserii auta i przewożonego na nim sprzętu sportowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.