Lista produktów marki VERIGA

Fabryka Veriga powstała w 1922 roku. Na przestrzeni swojej historii firma zajmowała się produkcją różnorodnych wyrobów, ale głównie skupiała się na śrubach, odkuwkach, ciężkich łańcuchach kotwicznych, dławikach leśnych, łańcuchach transportu górniczego i innych różnorodnych łańcuchach na metry w zakresie od 1 mm do 100 mm. mm grubości. Ostatecznie produkcja rozszerzyła się o łańcuchy zabezpieczające do ciągników i maszyn samojezdnych oraz łańcuchy śniegowe do samochodów osobowych. W 1992 roku opracowano, opatentowano i certyfikowano poprzednika nowoczesnej sieci samochodowej RIVAL COMPACT.

Dobrze zaplanowany program produkcyjny w połączeniu z najwyższą jakością produktów umieścił Verigę w gronie największych producentów w Europie i na świecie, co w konsekwencji czyni ją producentem wybieranym przez kilka znanych na całym świecie marek łańcuchów. Veriga zatrudniała wówczas ponad 1500 osób. W 1998 roku firma przeszła transformację biznesową i zmieniła nazwę na VERIGA K.F., d.o.o.

Zakres produkcji obejmuje:

  • łańcuchy śniegowe do samochodów osobowych, lekkich pojazdów użytkowych, pojazdów 4×4, ciężarówek, traktorów i maszyn mobilnych;
  • łańcuchy leśne do ciągników i maszyn samojezdnych do pozyskiwania drewna;
  • gąsienice do maszyn leśnych i przyczep z napędem na drewno;
  • łańcuchy zabezpieczające do maszyn mobilnych;
  • raki trekkingowe i turystyczne oraz inny sprzęt sportowy.

Dziś nasze produkty można spotkać na całym świecie. Z każdym rokiem Veriga odnosi coraz większe sukcesy w konkurowaniu z największymi światowymi producentami łańcuchów, a jednocześnie coraz większe uznanie zyskuje także marka własna firmy VERIGA.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-18 z 62 pozycji