Nowy

Magnetti Tablet

65,00 zł


Koszt wysyłki od: 14,99 zł

Magnetyczny uchwyt do tabletu

Więcej informacji

mag-phone-kat

Magnetti tablet

Uchwyt magnetyczny MAGNETTI do tableta to absolutnie nowy i wybitnie innowacyjny produkt na rynku, który wkrótce podbije rynek uchwytów domowych do urządzeń typu tablet. Niewielkie wymiary, błyskawiczny sposób montażu, wygoda użytkowania, uniwersalność, i w końcu jego stylistyka, czynią go produktem idealnym dla każdego użytkownika, znudzonego konwencjonalnymi uchwytami. Nasz produkt, rozpakujesz, dopasujesz i przyczepisz w kilka sekund. Koniec z nie wygodnym używaniem tableta gdy nie masz go gdzie położyć i o co oprzeć.

Atuty

Montaż MAGNETTI jest banalnie prosty, wystarczy odtłuścić tylnią część tableta, następnie od magnesu oderwać taśmę zabezpieczającą, i przyłożyć do wyznaczonego miejsca (domyślnie jest to środek tylnej części obudowy. Najlepszej jakości, mocna taśma 3M gwarantuję pewny i wytrzymały montaż. Gwarantujemy że nasz uchwyt będzie trzymał się pewnie, na każdym rodzaju nawierzchni.

03
IMG_3746s

Co wyróżnia nasz produkt

Mocne neodymowe magnesy

Niewielki rozmiar

Zapasowy komplet taśm mocujących

Nowoczesny design połączony z estetycznym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów (stal nierdzewna polerowana , silikon firmy 3M , taśmy firmy 3M)

Nie zrównana wygoda przy prezentowaniu treści na tablecie sobie oraz innym.

Używanie tableta w dowolnej wygodnej pozycji podczas pracy z urządzeniem.

Zawartość zestawu

mocowanie do telefonu

specjalna ściereczka Alcohol Pad

zapasowe podkładki mocujące firmy 3M

magnetti-wymiary
IMG_3318s

Montaż

Obie główne części zestawu posiadają mocną taśmę montażową.

Magnes mocujemy na taśmę 3M do tylniej części tableta.

W zestawie znajdziesz ściereczkę nasączoną alkoholem do dokładnego oczyszczenia miejsca montażu.  Po przyklejeniu dociskamy magnes przez chwilę a następnie pozostawiamy nawet na kilka godzin tak aby taśma montażowa uzyskała pełną nośność.

Magnes montujemy na tej samej zasadzie, zwracając uwagę aby odnaleźć środek ciężkości i właśnie w tym miejscu go przykleić. Ma to duży wpływ na utrzymanie stabilnej pozycji.

Odporność urządzenia na magnes

Jak wiemy z fizyki gdy przesuwamy magnesem nad przewodem wymuszamy ruch elektronów przez co wytwarzamy napięcie. Nasz produkt jest na stałe przytwierdzony do tylnej części obudowy urządzenia i nie będzie on generował ruchu

elektronów w podzespołach elektronicznych tableta a co za tym idzie zakłócał go.

Ponadto podzespoły elektroniczne tabletów i innych urządzeń elektronicznych są ekranowane przed zakłóceniami elektromagnetycznymi które i tak występują na całym świecie np. w zapięciach torebek i plecaków.

Magnetti był testowany przez okres 12 miesięcy – testy nie wykazały żadnego niepożądanego działania.

 IMG_3334
bagbox      bagbox

Inne przykłady zastosowań

Zauważ, że zamocowany na tablecie magnetyczny element umożliwia przyczepianie  do różnych metalowych powierzchni (np. drzwi lodówki, karoseria samochodu, metalowe szafki,urządzenia na siłowni ).

bagbox