Nowy

Magnetti Phone

65,00 zł


Koszt wysyłki od: 14,99 zł

Magnetyczny uchwyt do telefonu

Więcej informacji

Magnetti – Innowacyjne magnetyczne uchwyty do telefonów

mag-phone-kat

Magnetti phone

Uchwyt magnetyczny MAGNETTI to absolutnie nowy i wybitnie innowacyjny produkt na rynku, który w krótce podbije rynek uchwytów do urządzeń mobilnych. Niewielkie wymiary, błyskawiczny sposób montażu, wygoda użytkowania, uniwersalność, i w końcu jego stylistyka, czynią go produktem idealnym dla każdego użytkownika, znudzonego konwencjonalnymi uchwytami samochodowymi. Koniec z uciążliwymi, wątpliwej jakości ssawkami gumowymi, koniec z połamanymi kratkami nawiewu, koniec z znajdywaniem miejsca na uchwyt. Nasz produkt, rozpakujesz, dopasujesz i przyczepisz w kilka sekund. Wreszcie twoje urządzenie nie ogranicza Ci widoczności przez przednią szybę, a sterowanie nim masz na wyciągniecie palca.

Atuty

Montaż MAGNETTI jest banalnie prosty, wystarczy odtłuścić deskę rozdzielczą lub inny kawałek gładkiego miejsca w twoim samochodzie, następnie od podstawy uchwytu oderwać taśmę zabezpieczającą, i przyłożyć do wyznaczonego miejsca. Najlepszej jakości, mocna taśma 3M gwarantuję pewny i wytrzymały montaż. Tą samą czynność powtórz przy naklejaniu części dedykowanej na telefon, jedyne na co musisz zwrócić uwagę to odnalezienie środka ciężkości urządzenia. Najlepsze na końcu – magnes który mocujemy do urządzenia po środku posiada przyczepioną na stałe gumę dzięki której telefon nie obraca się samodzielnie. Gwarantujemy że nasz uchwyt będzie trzymał się pewnie, na każdym rodzaju nawierzchni.

03
IMG_3746s

Co wyróżnia nasz produkt

Mocne neodymowe magnesy

Niewielki rozmiar

Zapasowy komplet taśm mocujących

Nowoczesny design połączony z estetycznym wykonaniem z najwyższej jakości materiałów (stal nierdzewna polerowana , silikon firmy 3M , taśmy firmy 3M)

Dyskretny w samochodzie – nie psuje wyglądu Twojej deski rozdzielczej i nie zasłania przedniej szyby. Telefon zawsze w zasięgu – wygodna obsługa ekranu dotykowego jedną ręką.

Zawartość zestawu

mocowanie do telefonu

dock do zamocowania w aucie

specjalna ściereczka Alcohol Pad

zapasowe podkładki mocujące firmy 3M

magnetti-wymiary
IMG_3318s

Montaż

Obie główne części zestawu posiadają mocną taśmę montażową. Dock w kształcie kulki mocujemy do deski rozdzielczej, w zestawie znajdziesz ściereczkę nasączoną alkoholem do dokładnego oczyszczenia miejsca montażu. Miejsce przyklejenia docku powinno być, suche, czyste i odtłuszczone. Ważne jest aby kulka była zamontowana na płaskim odcinku kokpitu.  Po przyklejeniu dociskamy ją przez chwilę a następnie pozostawiamy nawet na kilka godzin tak aby taśma montażowa uzyskała pełną nośność.  Magnes montujemy na tej samej zasadzie, zwracając uwagę aby odnaleźć środek ciężkości (zasadniczo środek telefonu) i właśnie w tym miejscu go przykleić. Ma to duży wpływ na utrzymanie stabilnej pozycji telefonu.  Dla lepszej stabilności telefonu możesz zamontować magnetti tak, aby telefon opierał się o kokpit. Przetestowaliśmy magnetti pod kątem stabilności w czasie jazdy. Polskie drogi nie robią na nim żadnego wrażenia.

Odporność urządzenia na magnes

Jak wiemy z fizyki gdy przesuwamy magnesem nad przewodem wymuszamy ruch elektronów przez co wytwarzamy napięcie.Nasz produkt jest na stałe przytwierdzony do tylnej części obudowy urządzenia i nie będzie on generował ruchu elektronów w podzespołach elektronicznych telefonu a co za tym idzie zakłócał go.

Ponadto podzespoły elektroniczne telefonów komórkowych są ekranowane przed zakłóceniami elektromagnetycznymi które i tak występują na całym świecie np. w zapięciach torebek i plecaków.

Magnetti był testowany przez okres 12 miesięcy – testy nie wykazały żadnego niepożądanego działania.

 IMG_3334
     intelectualproperty-patented-magnetti

Patent

Produkt jest chroniony patentem na terenie unii europejskiej przez

URZĄD HARMONIZACJI RYNKU WEWNĘTRZNEGO ZNAKÓW TOWAROWYCH I WZORÓW W ALICANTE. Prosimy wystrzegać się tanich podróbek najczęściej z słabszym,nieekranowanym magnesem i niskiej jakości taśmami imitującymi 3M.

bagbox