F1000K

Nowy

Fotelik dziecięcy SPARCO

599,00 zł


Koszt wysyłki od: 14,99 zł

Fotelik SPARCO F1000K ( 9-36kg )


Więcej informacji

bagbox

Firma  Sparco  to największy i najbardziej  znany na świecie producent wyposażenia do aut wyścigowych , rajdowych , szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko, Sparco zaopatruje niemal wszystkie dziedziny motor sportu w wyposażenie dotyczące bezpieczeństwa począwszy na ubraniach  ognioodpornych  przez fotele, kaski , systemy gaśnicze , pasy bezpieczeństwa.

logos

Nasze produkty to nie tylko jakość, precyzja wykonania, niebanalny design, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy także testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Każdy fotelik samochodowy SPARCO posiada oryginalną pomarańczową etykietę homologacyjną R44 ECE.

Siedzisko sparco

Oryginalny fotelik dziecięcy Sparco przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat – dedykowana waga od 9 do 36 kg. Fotelik posiada pokrycie w wielu kombinacjach materiałowych, łatwo demontowane w celu prania lub czyszczenia. Wyposażony jest w regulacje wysokości, 5 –punktowy system pasów bezpieczeństwa.
Zdejmowane oparcie ułatwia przechowywanie i pakowanie fotelika.

 

Każdy z naszych produktów posiada oryginalny hologram Sparco.

Szczegóły:

Grupa: 1+2+3
Waga: 9-36 kg
Wiek: 9 miesięcy – 12 lat ( około )
System mocowania: standardowy
Homologacja: ECE R44/04

Certyfikat

bagbox

  • Unikalny system kontroli skoku zmniejsza ruch dziecka do przodu w fotelu
  • Wysokiej jakości uprząż na klatkę piersiową
  • Wkładka dla noworodków może być używana tyłem i przodem do kierunku jazdy do tyłu i do przodu dla lepszego komfortu dla młodszych dzieci
  • Regulowane szelki
  • Wzmocnienia boczne z głębokimi miękko wyściełanymi ściankami bocznymi
  • Niezwykle wygodny i łatwy w praniu pokrowiec

Dostępne wersje kolorystyczne:

Kolory fotelików

bagbox