Na klapę

Bagażnik rowerowy na tylnią klapę

Bagażnik rowerowy na tylną klapę to system do transportowania rowerów, który charakteryzuje się nowoczesną i minimalistyczną konstrukcją, pasującą do większości dostępnych na rynku aut. Zaletą tego typu uchwytu jest opcja montażu bez pomocy narzędzi oraz odsłonięta tablica rejestracyjna, nawet gdy podróżujesz z ...

Bagażnik rowerowy na tylnią klapę

Bagażnik rowerowy na tylną klapę to system do transportowania rowerów, który charakteryzuje się nowoczesną i minimalistyczną konstrukcją, pasującą do większości dostępnych na rynku aut. Zaletą tego typu uchwytu jest opcja montażu bez pomocy narzędzi oraz odsłonięta tablica rejestracyjna, nawet gdy podróżujesz z załadunkiem. Na tle innych produktów bagażnik rowerowy na tylnią klapę wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny do jakości, gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy bez oporów powietrza, które może generować np. bagażnik rowerowy na dach.

Ten element wyposażenia dodatkowego sprawdzi się w przypadku wyższych aut, w których bagażnik rowerowy na dach byłby trudniej dosięgalny.

Więcej
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów