Na dach

Bagażnik rowerowy na dach

Bagażnik rowerowy na dach to rozwiązanie polecane ze względu na brak ograniczenia widoczności. Jednoślady przewożone w ten sposób są wyjątkowo stabilnie przymocowane za ramę lub widelec. Choć bagażnik rowerowy na dach może powodować pewne ograniczenia w zakresie rozwijania prędkości na trasie to jednak uznawany jest za ...

Bagażnik rowerowy na dach

Bagażnik rowerowy na dach to rozwiązanie polecane ze względu na brak ograniczenia widoczności. Jednoślady przewożone w ten sposób są wyjątkowo stabilnie przymocowane za ramę lub widelec. Choć bagażnik rowerowy na dach może powodować pewne ograniczenia w zakresie rozwijania prędkości na trasie to jednak uznawany jest za rozwiązanie godne zaufania.

Producenci dbają nie tylko o kompaktowy rozmiar wytrzymałej konstrukcji, ale także dodatkowe systemy zabezpieczeń, które do minimum redukują ryzyko złego montażu czy przesuwania się jednośladów. Optymalny styl jazdy pozwoli Ci na komfortowe pokonywanie nawet dużych odległości w sposób cichy i ekonomiczny, bez dużych różnic w poziomie poboru paliwa.

Użytkownicy chwalą bagażnik rowerowy na dach za widoczne zwiększenie przestrzeni użytkowej wewnątrz samochodu, dzięki czemu podróżujesz wygodnie i bezpiecznie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że bagażnik rowerowy na dach w żaden sposób nie ograniczenia widoczności oraz dostępu do tylniej klapy pojazdu, jak np. bagażnik rowerowy na hak.

Więcej
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

Na dach