Na hak

Bagażnik rowerowy na hak

Oddajemy do wyboru bagażnik rowerowy na hak do przystosowany do transportu dwóch, trzech lub czterech jednośladów. W ofercie posiadamy produkty renomowanych marek: Inter Pack, Peruzzo, Atera czy Thule, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Decydując się na platformę ze światłami, wybierasz bagażnik na hak, k...

Bagażnik rowerowy na hak

Oddajemy do wyboru bagażnik rowerowy na hak do przystosowany do transportu dwóch, trzech lub czterech jednośladów. W ofercie posiadamy produkty renomowanych marek: Inter Pack, Peruzzo, Atera czy Thule, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Decydując się na platformę ze światłami, wybierasz bagażnik na hak, który jest nie tylko intuicyjny w obsłudze, ale przede wszystkim optymalnie zabezpiecza rowery na czas transportu. Koła umieszczone w rowkach i wsporniki uniemożliwiają przesuwanie się całego ładunku nawet na wyboistej drodze.

Bagażnik rowerowy na hak w tańszej wersji to rodzaj uchwytu do zawieszenia jednośladów. Wieszak na rower sprawdzi się na krótszych trasach i okazjonalnych wyjazdach. W podobnej cenie kupisz bagażnik rowerowy na tylnią klapę.

Więcej
na stronę
Wyświetla 1 - 6 z 23 produktów