Uchwyty rowerowe

Bagażnik rowerowy

Lubisz aktywny wypoczynek? Jeździsz na rowerze amatorsko lub zawodowo? Nie ograniczaj swojej pasji jedynie do pobliskich ścieżek rowerowych czy okolicznych szos. Rozbudowująca się infrastruktura w Polsce daje wiele możliwości dla pasjonatów sportu na świeżym powietrzu, którzy podróżują w poszukiwaniu nowych przygód. Aby ta podr...

Bagażnik rowerowy

Lubisz aktywny wypoczynek? Jeździsz na rowerze amatorsko lub zawodowo? Nie ograniczaj swojej pasji jedynie do pobliskich ścieżek rowerowych czy okolicznych szos. Rozbudowująca się infrastruktura w Polsce daje wiele możliwości dla pasjonatów sportu na świeżym powietrzu, którzy podróżują w poszukiwaniu nowych przygód. Aby ta podróż była bezpieczna i komfortowa, zaopatrz się w bagażnik rowerowy dostosowany do pojazdu, którym podróżujesz oraz rodzaju i liczby transportowanych jednośladów.

Jaki bagażnik rowerowy wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli aut. Dlatego, aby perfekcyjnie zestawić bagażnik rowerowy z konkretnym samochodem oraz preferencjami kierowcy, w naszej ofercie znajdziesz kilka typów wyposażenia dodatkowego, wśród nich:

Wybór jednego z nich podyktowany jest przede wszystkim sposobem, w jaki wolisz transportować sprzęt sportowy, typem auta oraz założonym budżetem.

Więcej
 • Na hak

  Bagażnik rowerowy na hak

  Oddajemy do wyboru bagażnik rowerowy na hak do przystosowany do transportu dwóch, trzech lub czterech jednośladów. W ofercie posiadamy produkty renomowanych marek: Inter Pack, Peruzzo, Atera czy Thule, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Decydując się na platformę ze światłami, wybierasz bagażnik na hak, który jest nie tylko intuicyjny w obsłudze, ale przede wszystkim optymalnie zabezpiecza rowery na czas transportu. Koła umieszczone w rowkach i wsporniki uniemożliwiają przesuwanie się całego ładunku nawet na wyboistej drodze.

  Bagażnik rowerowy na hak w tańszej wersji to rodzaj uchwytu do zawieszenia jednośladów. Wieszak na rower sprawdzi się na krótszych trasach i okazjonalnych wyjazdach. W podobnej cenie kupisz bagażnik rowerowy na tylnią klapę.

 • Na dach

  Bagażnik rowerowy na dach

  Bagażnik rowerowy na dach to rozwiązanie polecane ze względu na brak ograniczenia widoczności. Jednoślady przewożone w ten sposób są wyjątkowo stabilnie przymocowane za ramę lub widelec. Choć bagażnik rowerowy na dach może powodować pewne ograniczenia w zakresie rozwijania prędkości na trasie to jednak uznawany jest za rozwiązanie godne zaufania.

  Producenci dbają nie tylko o kompaktowy rozmiar wytrzymałej konstrukcji, ale także dodatkowe systemy zabezpieczeń, które do minimum redukują ryzyko złego montażu czy przesuwania się jednośladów. Optymalny styl jazdy pozwoli Ci na komfortowe pokonywanie nawet dużych odległości w sposób cichy i ekonomiczny, bez dużych różnic w poziomie poboru paliwa.

  Użytkownicy chwalą bagażnik rowerowy na dach za widoczne zwiększenie przestrzeni użytkowej wewnątrz samochodu, dzięki czemu podróżujesz wygodnie i bezpiecznie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że bagażnik rowerowy na dach w żaden sposób nie ograniczenia widoczności oraz dostępu do tylniej klapy pojazdu, jak np. bagażnik rowerowy na hak.

 • Na klapę

  Bagażnik rowerowy na tylnią klapę

  Bagażnik rowerowy na tylną klapę to system do transportowania rowerów, który charakteryzuje się nowoczesną i minimalistyczną konstrukcją, pasującą do większości dostępnych na rynku aut. Zaletą tego typu uchwytu jest opcja montażu bez pomocy narzędzi oraz odsłonięta tablica rejestracyjna, nawet gdy podróżujesz z załadunkiem. Na tle innych produktów bagażnik rowerowy na tylnią klapę wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny do jakości, gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy bez oporów powietrza, które może generować np. bagażnik rowerowy na dach.

  Ten element wyposażenia dodatkowego sprawdzi się w przypadku wyższych aut, w których bagażnik rowerowy na dach byłby trudniej dosięgalny.

 • Akcesoria do uchwytów...

  Bagażnik rowerowy — akcesoria dodatkowe

  Wybierając bagażnik rowerowy, szukasz rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania, a jednocześnie będą dopasowane do charakteru pojazdu? Aby osiągnąć najważniejszy cel, jakim jest bezpieczne podróżowanie z ładunkiem dodatkowym, skorzystaj z gamy akcesoriów dodatkowych, takich jak:

  • zestaw ochraniaczy do przewożonego roweru

  • dostawka adapter na kolejny rower

  • przejściówki i adaptery potrzebne, aby zamontować uchwyty na bagażnik bazowy

  • lampy świetlne zespolone z bagażnikiem konkretnego typu

  • stojaki na rowery

  Oferujemy wyłącznie oryginalne akcesoria, które polecamy osobom kupującym lub posiadającym bagażnik rowerowy.