Boxy dachowe

Box dachowy

Box dachowy to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli małych samochodów, którzy chcą zwiększyć przestrzeń użytkową swojego pojazdu. Bagażniki dachowe idealnie sprawdzają się także w pojazdach o większych gabarytach, kiedy nie chcesz rezygnować z wolnego miejsca wewnątrz auta. Gdy powiększa się rodzina lub przyjaciele jadą z Tobą na w...

Box dachowy

Box dachowy to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli małych samochodów, którzy chcą zwiększyć przestrzeń użytkową swojego pojazdu. Bagażniki dachowe idealnie sprawdzają się także w pojazdach o większych gabarytach, kiedy nie chcesz rezygnować z wolnego miejsca wewnątrz auta. Gdy powiększa się rodzina lub przyjaciele jadą z Tobą na wakacje, box dachowy komfortowo pomieści wszystkie bagaże, chroniąc je przed zagnieceniami czy uszkodzeniami mechanicznymi. To także doskonała alternatywa dla transportu sprzętu sportowego, zwłaszcza nart, butów i snowboardów. Oprócz tego, że nie zajmują one miejsca w środku, są całkowicie bezpieczne na dachu, chronione dodatkowo przed wpływem czynników atmosferycznych.

Argumentów, które przemawiają za tym, żeby wybrać bagażniki dachowe, jest wiele. Dlatego w naszej ofercie zgromadziliśmy produkty od największych światowych producentów.

Bagażniki dachowe — nasza oferta

Asortyment, jaki posiadamy obejmuje bagażniki dachowe w wielu typach, kształtach i rozmiarach. Wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, dlatego nie tylko odznaczają się aerodynamicznym kształtem, ale przede wszystkim harmonizują z wyglądem nowoczesnym samochodów. Idealnie dopasowany do auta oraz jego właścicieli box dachowy pomieści wszystkie bagaże, a dodatkowo jest intuicyjny i szybki w obsłudze, montażu i demontażu.

Oferujemy bagażniki samochodowe marek:

  • Aguri

  • Calix

  • Eco

  • Inter Pack,

  • Kamei,

  • Taurus,

  • Thule,

  • Whispbar.

Jeżeli kupujesz nowy box dachowy lub posiadasz już własny sprawdź naszą ofertę na akcesoria do bagażników. Dla osób, które chcą wypróbować wybrany sprzęt przed zakupem proponujemy skorzystanie z opcji, jaką jest wypożyczalnia bagażników dachowych we Wrocławiu.

Więcej
na stronę
Wyświetla 1 - 6 z 33 produktów